Zapoznaj się z naszą ofertą!

leasing-samochodow.co.pl

Naglowek boxu oferta


Proponujemy leasing samochodowy od wielu lat, współpraca z nami to normalne także jednoznaczne warunki działania Leasing samochodowy- oferujemy leasing aut przystosowany do potrzeb kupujących. Przyjazne zasady finansowania aut oferujemy leasing już od 102% wartości pojazdu.

Okres finansowania wynosi od 12 mc do 120mc również jest kształtowany pod Państwa konkretne potrzeby. Leasing samochodów dostawczych- propozycja utworzona poprzez nas dla firm transportowych to podejścia z działu pozyskiwania środków finasnowych stworzone specjalnie pod wymagania tej wymagającej branży.

Dostarczamy leasing na okres od 12mc do 120mc oraz zdolność odroczenia początkiwej raty nawet o 4mc Dla instytucji mających większe palety samochodów posiadamy też rozwiązania dopasowane do utrzymania również wspomagania większych firm.

Leasing urządzeń- propozycja na zakup maszyn również akcesoriów to elastyczne warunki finansowania i dostosowanie systemu płatności za maszyny i urządzania zgodnie z zastrzeżeniami swoich klientów. Proponujemy finansowanie od 104% oraz możliwość odroczenia płatności w czasie do nawet 7 mc.

Kontakt

Euro-car Leasing sp. z.o.o
Ulica Malwowa 154
15-541 Miedzyszyn

Telefon: 502-854-541
Telefon: 502-854-542
Telefon: 541-541-454
E-mail: leasing@leasing-samochodow.co.pl